Google ve Sosyal Medya Reklamları

         

Dijital Reklam Satın Alma-RemedyanReklamcılık, dijital dünyanın atılımından dolayı farklı bir boyuta geçiş yapmıştır. Birçok dallara ayrılabilen reklamcılık, artık “Dijital Medya” adı altında sosyal medyanın panolarını, duvarlarını kullanarak yapılmaktadır.

Sosyal medya platformları, ellerindeki gücü kullanarak kendi üzerlerinden reklam yapılmasına olanak tanımaktadırlar. “Sponsorlu Reklam” başlığı altında kişi ve kurumlara reklam sektöründe hizmet vermektedirler.

Şüphesiz dünyanın en güçlü arama motoru Google, AdWords, AdSense gibi reklam türleriyle müşterilerine istedikleri kitlelere ulaşabilme olanağı sağlamaktadır. Öte yandan Facebook, Instagram, Twitter gibi büyük sosyal medya kuruluşları da istediğiniz reklamları belirli kural ve çerçeveler içerisinde kullanıcılarına göstermektedirler.

Remedyan olarak biz, dijital dünyadaki reklamlarınızı, en düşük maliyetlerde ve en yüksek fayda alacak şekilde düzenlemeyi görev ediniyoruz. Reklamlarınızı doğru kitlelere ulaştırmak için gereken hedef kitle analizini tamamladıktan sonra reklamlarınızı bütçenize göre oluşturup, gidişata göre gerekli optimizasyonu yaptıktan sonra sonuçları size raporluyoruz.