WEB PROGRAMLAMA – HTML / CSS / PHP / JS

 

Özel Yazılımlar-RemedyanŞirketiniz veya işletmeniz için ihtiyaç duyduğunuz rapor, işletme yönetimi, faturalandırma ya da herhangi bir yönetimsel programı, hali hazırda bulunan yazılımlar ile çözemiyorsanız, Cloud sistemde çalışan ekstra sunucu ya da donanım maliyetlerine maruz kalmayacağınız çözümleri sizin için üretiyoruz.

Çalışmalarımızda öncelikle sizin ihtiyaçlarınızı anlamaya yönelik toplantılar gerçekleştiriyoruz. Sonrasında programın kullanılabilirlik/kullanıcı dostu olma durumuna göre bazal senaryosunu yazıyoruz. Görsel anlamda yapılan görüşmeler sonrasında tüm aygıtlar ile uyumlu (PC/Akıllı Telefon/Tablet/SmartTV) responsive özellikli, HTML5 yapısında, Javascript destekli yazılımınızı oluşturuyoruz.

Uygun Fiyatlı ve Stabil!

Günümüzde yeni yeni duyulmaya başlanan Cloud sistem, ağır maliyetli sunuculara, yönetim maliyetlerine gerek kalmadan, sınırsız sayıda kullanıcının faydalanabileceği, sonradan yeni modüller entegre edilebilecek bir sistem kullanıyorsunuz. Ağır maliyetlerden kurtulup %99.96 ulaşılabilirlik ile stabil bir sistem kullanabileceksiniz.