Sektöre Yönelik Tema Önerileri

Kendisini dijital dünyada tanıtmak isteyen, gerek kurumsal gerekse bireysel olsun, hemen hemen herkesin web sitesine ihtiyacı vardır. Kişiyi veya kurumu doğru yansıtacak tema örnekleri seçilerek, tercih edilmek üzere sunulur.

 

Web Sitesi Yapımı-Remedyan

 

Alan Adı ve Barındırma (Domain ve Hosting)

Bir web sitesi için alan adı ve barındırma hizmeti (Domain, Hosting) son derece önemlidir. Sitenizin kesintisiz şekilde hizmette olması için güvenilir sağlayıcıları tercih etmelisiniz. Site için gerekli alan adı ve barındırma işlemleri (Satın Alma, Taşıma, Yenileme) yapılır.

 

Seçilen Temanın Uyumluluk İşlemleri

Önerilen temalar içerisinden seçtiğiniz, web sitenize uygulanacak temanın dil, saat, tarih, bağlantı, font, renk uyumlulukları tamamlanır. Site içerisinde ve ön yüzünde oluşabilecek hataların önüne geçilir.

 

Altyapı Düzenlemesi

İnternet sitenizin bilgi ekleme-çıkarma işlemine uygun olması, yenilikleri ve size ait eklentileri sitenize eklemeniz için olmazsa olmazdır. Altyapı düzenlemeleri yapılarak ekleme-çıkarma işlemine çalışır bir sistem oluşturulur.

 

Mobil Uyumluluk

Web sitesi yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biri de mobil uyumluluktur. Artık güncel hayatımızın büyük bir kısmını oluşturan akıllı telefonlar, bilgisayarlarımızın yerini almakta olduğundan web sitelerine girilme kıyaslarında daha büyük orana sahiptir. Siteniz tamamen mobil uyumlu olarak tasarlanacaktır.

 

Demo Oluşturulması

Web siteleri hazırlanırken, sitenin isteğinize uygun olması için, öncelikle sizin istekleriniz doğrultusunda bir demo oluşturulur. Demo yapımında ve site açılana kadar site aktif gözükmeyecektir.

 

Demo Sonrası Revize

Demo bitiminde karşılıklı fikir alışverişi yapılarak, sitenin son halini alması için eksikler belirlenir. Belirlenen eksikler tamamlanıp site teslime hazır hale getirilir.

 

Google Business Kaydı

İnteraktif ortamda var olmak için yapılması gereken ilk şey bir web sitesi sahibi olmak olduğu gibi bir diğeri de sitenizin Google Business kaydıdır. Site bitiminde kayıt yapılır.

 

Güvenlik ve Teknik Destek

Sitenizi teslim aldıktan sonra, yıllık hosting ücretinin ödenmesi durumunda, sitenin altyapısının teknik desteği ve güvenliği konusunda 1 yıl boyunca ücretsiz destek verilir.